Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому патрульні затримали крадія любителя масла й сиру

У Кропивницькому патрульні затримали крадія любителя масла й сиру

У Кропивницькому патрульні затримали крадія любителя масла й сиру, повідомляють «Олександрійські новини».

Патрульні обласного центру відпрацьовуючи виклик на вулиці Володимира Антоновича, помітили двох чоловіків, один з яких із останніх сил біг за іншим з криками «Тримайте його!». Поліцейські миттєво зорієнтувалися та наздогнали ймовірного злочинця, хоча все ж і довелося чимало за ним побігати, інформують на сторінці фейсбук патрульної поліції у Кіровоградській області.

Пізніше поліцейські встановили, що 30-річний кропивничанин, зайшов до продуктового магазину на вулиці Івана Олінського, набрав повну сумку молочних продуктів та пішов, не сплативши за них. Та коли він виходив з магазину, його намір помітив пильний охоронець та спробував його зупинити. Але любитель сиру й масла з усіх сил чкурнув від нього.

Надалі патрульні передали ймовірного крадія слідчим, яких викликали на місце події. Наразі мешканцю обласного центру, який уже неодноразово мав проблеми із законом, загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що у Кропивницькому патрульні виявили злочинця який вчинив бійку з різаниною.

Фото з сторінки фейсбук патрульної поліції у Кіровоградській області0    393     24.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!