Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійському виборчому окрузі кандидат від «Слуги народу» переймається ІТ-сектором і харчовим бізнесом

На Олександрійському виборчому окрузі кандидат від «Слуги народу» переймається ІТ-сектором і харчовим бізнесом

Олег Воронько є кандидатом по 103 виборчому округу від партії «Слуга народу». Кандидат, офіційний статус кандидатства якого підтверджує поки що тільки офіційний сайт партії, за словами прихильників Президента України Володимира Зеленського, займається реалізацією проектів в ІТ- сфері. Дослідження його комерційних зав’язків підтверджує те, що він є власником декількох компаній, зареєстрованих у місті Дніпро, повідомляють «Олександрійські новини».

Повний тезка кандидата Воронько Олег Євгенович володіє 50% долі у товаристві з обмеженою відповідальністю «Агротрейд груп». Також 50% долі підприємства володіє Вікторія Костогриз. Про це можна дізнатись, переглядаючи інформацію аналітичної системи Youcontrol.

Розмір статутного капіталу фірми складає 2 тисячі гривень. Серед видів діяльності фірми - оптова торгівля фруктами й овочами (основний вид діяльності), неспеціалізована оптова торгівля, вантажний автомобільний транспорт, складське господарство та інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

Адресою засновника компаніє є місто Світловодськ, звідки, за інформацією партії «Слуга народу», є кандидат. Фірма зареєстрована в місті Дніпро.

За інформацією системи також Олег Євгенійович Воронько, повний тезка кандидата є власником товариства з обмеженою відповідальністю "ІНСТАНТ ФУДС ГРУП", яке має основним видом діяльності оптову торгівлю кавою, чаєм, какао та прянощами. Серед видів діяльності  - виробництво чаю та кави, виробництво інших харчових продуктів, не віднесених до інших угруповань, неспеціалізована оптова торгівля, роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами та роздрібна торгівля іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах.

Адресою засновника є також місто Світловодськ. 


Скріншот з сайту партії "Слуга народу".

За офіційною інформацією сайту партії «Слуга народу», О.Воронько народився 15 травня 1974 року у Світловодську Кіровоградської області. Закінчив Вищу школу управління охороною праці в Катовіце (Польща) (University of Occupational Safety Management in Katowice, WSZOP) за спеціальністю «Управління проектами» та факультет менеджменту Національної металургійної академії України. Випускник Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту, факультет технології високомолекулярних сполук. Підприємець. Займається реалізацією проектів в ІТ- сфері.0    3410     21.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!