Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії Міністр юстиції, відкриваючи Оpen Space, відзначив місто як інноваційне (фото, відео)

В Олександрії Міністр юстиції, відкриваючи Оpen Space, відзначив місто як інноваційне (фото, відео)

Міністр юстиції України Павло Петренко відкриваючи оновлений відділ з прийому громадян, який назвав відкритим простором - Оpen Space – зазначив, що Олександрія потрапила до проекту через інноваційність і активне долучення до прогресивних пропозицій міністерства, повідомляють «Олександрійські новини».

Фотоальбом про відкриття Оpen Space дивиться за посиланням.

Оpen Space в Олександрійському відділі реєстрації актів цивільного стану, складається із кімнати для прийому відвідувачів, де є адміністратор, а також приладу для електронної реєстрації відвідувача. Після реєстрації система визначає спеціаліста, який прийматиме громадянина. Всього обладнано три робочих місця. Для відвідувачів із дітьми є невеликий дитячий куточок. 

Міністр також схвально відгукнувся про залучення городян до проекту «Шлюб за добу» і вказав, що жодна з пар, яка одружилась в місті за цим проектом не розлучилась.


Олександрійський мер встиг за час відвідин міністра стати першим відвідувачем Оpen Space і отримав послугу видачі нового свідоцтва про народження. Всього послуга зайняла близько 15 хвилин. Мер народився у Івано-Франківській області і тому запит про видачу свідоцтва був надісланий до іншого відділу РАЦС України. Раніше така процедура із запитом на іншу територію України, могла розтягтись на декілька тижнів та потрібно було особисто бути присутнім в іншій області.
0    810     21.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!