Новини

на попередню сторiнку

ПриватБанк та Ria запустили перекази з Польщі в Україну через банкомати Euronet

ПриватБанк та Ria запустили перекази з Польщі в Україну через банкомати Euronet

ПриватБанк та Ria запустили перекази з Польщі в Україну через банкомати Euronet, повідомляють «Олександрійські новини».

Банкомати Euronet у Польщі заговорили українською мовою та почали відправляти перекази в Україну. Компанія Ria та ПриватБанк запустили новий сервіс, який  дозволить мільйонам українців, що знаходяться на заробітках в Польщі, відправляти перекази додому через більше ніж 8000 банкоматів Euronet, інформує Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській.

Відправити грошовий переказ Ria з Польщі до України можна без відвідування відділень банку, через мобільний додаток My Ria з внесенням коштів в банкоматі Euronet. Додаток My Ria Euronet дозволяє ініціювати грошові перекази з мобільного телефону, перевірити стан операцій і знайти найближчий банкомат мережі.  В Польщі 8000  банкоматів Euronet з можливістю вибору української мови. Банкомати Euronet приймають банкноти, випущені Польським національним банком, номіналом від 10 до 500 злотих.

Для відправки переказу потрібно завантажити додаток My Ria (Play Market, App Store), зареєструватися та здійснити транзакцію. Для завершення переказу залишається просканувати штрих-код у найближчому банкоматі Euronet та оплатити транзакцію карткою або готівкою. Отримати перекази Ria з Польщі можна як в Євро, так і доларах США. Виплата переказу в Україні доступна за контрольним номером в будь-якому каналі ПриватБанку — як онлайн, так у терміналах самообслуговування, банкоматах та відділеннях банку.


0    456     21.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!