Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії рятувальники розповіли містянам про правила поведінки біля водойми (фото)

В Олександрії рятувальники розповіли містянам про правила поведінки біля водойми (фото)

В Олександрії рятувальники розповіли містянам про правила поведінки біля водойми, повідомляють «Олександрійські новини».

20 червня фахівці Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області та Олександрійського міськрайонного відділу У ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо правил поведінки на водних об’єктах, інформує прес-служба У ДСНС у Кіровоградській області.

Головне, про що рятувальники просили пам’ятати, – не ризикувати своїм здоров’ям та життям задля гострих відчуттів. Стихія не вибачає помилок, тому плавати та пірнати у нетверезому стані – не варто навіть досвідченим плавцям. Крім того, перепад температур та тиску при вживанні алкоголю та зануренні у прохолодну воду може спричинити серцевий напад та інші проблеми зі здоров’ям, що можуть стати причиною утоплення. У човні необхідно завжди тримати речі, необхідні для порятунку у воді. А якщо рибалка погано плаває – запливати на глибину навіть у плавзасобі варто тільки у рятувальному жилеті.

Також рятувальники нагадували про необхідність контролю за дітьми на водоймах. Необхідно пояснити малечі: якщо дорожиш життям, не можна жартома занурювати один одного у воду, штовхати іншого з будь-яких пристосованих чи стихійних місць для пірнання тощо. Та головне – не ходити до річки без супроводу дорослих.

Як завжди під час роз’яснювальної роботи, свої слова рятувальники підкріпили наочними матеріалами – усі громадяни отримали листівки з правилами поведінки на воді.

Фото прес-служби У ДСНС у Кіровоградській області


0    286     20.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!