Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі дві ОТГ отримали у власність землю

В Олександрійському районі дві ОТГ отримали у власність землю

В Олександрійському районі дві ОТГ отримали у власність землю, повідомляють «Олександрійські новини».

В 2018 році Україні в рамках поглиблення децентралізації Кабінет Міністрів України відповідно до розпорядження № 60-р передавав землю сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів об’єднаним територіальним громадам. Таким чином у власність 650 ОТГ було передано понад 1,5 мільйона га сільгоспземель. Зокрема на Кіровоградщині 13-ти об’єднаним територіальним громадам передано в комунальну власність 25,9 тис.га земель сільськогосподарського призначення, інформують на сайті Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Цьогоріч цей процес продовжується. Ще трьом ОТГ (Новопразькій, Приютівській і Піщанобрідській) передано 8,7 тис.га угідь.

18 червня, відбулася координаційна нарада начальника ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області Ігоря Зінченка з керівництвами Новопразької (Василь Гейко) та Піщанобрідської (Вадим Панченко) об’єднаних територіальних громад щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

Отже, загалом на Кіровоградщині у власність громад вже передано 34,6 тисячі га земель сільськогосподарського призначення, зазначають на сайті.

Фото з сайту ГУ Держгеокадастру


0    495     19.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!