Новини

на попередню сторiнку

Поліцейські закликають жителів Олександрії дотримуватися заходів безпеки під час відпочинку

Поліцейські закликають жителів Олександрії дотримуватися заходів безпеки під час відпочинку

На Кіровоградщині Поліцейські закликають громадян дотримуватися заходів безпеки під час відпочинку, повідомляють «Олександрійські новини».

Лише цими вихідними зафіксовано декілька подібних трагічних фактів, у тому числі серед загиблих – дитина.

Поліцейські радять громадянам бути вкрай уважними під час купання та перебування поблизу водойм, не ризикувати власним життям і здоров’ям, інформує сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Батькам варто пильно слідкувати за тим, аби у жодному випадку діти не купалися без нагляду дорослих, не розважалися біля водойм, не заходили у воду, де її рівень вище від зросту неповнолітніх, особливо, якщо діти не вміють плавати.

Забороніть дитині відходити на відстань, коли вона може втратити вас із поля зору і загубитися, або ж ви не зможете почути, як вона кличе на допомогу.

Дорослим також слід дотримуватися заходів особистої безпеки, зокрема утриматися від купання після вживання алкогольних напоїв чи у разі погіршення самопочуття. Не варто купатися у водоймах з інтенсивною течією, — зазначають у поліції.

Шановні громадяни, подбайте про те, аби за необхідності ви та ваші діти пам’ятали, за якими номерами телефону можна в будь-якій ситуації звернутися за допомогою до поліції чи рятувальної служби.

Фото "Pixabay"
0    334     19.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!