Новини

на попередню сторiнку

14 червня правоохоронці відпрацьовували Кропивницький (фото)

14 червня правоохоронці відпрацьовували Кропивницький (фото)

14 червня поліцейські разом із колегами з Нацгвардії, представниками органів місцевої влади, громадськістю та журналістами розпочали відпрацювання обласного центру. До заходу долучилися більше 60 осіб, повідомляють «Олександрійські новини».

Перед початком учасники патрулювання пройшли відповідний інструктаж. Заступник керівника поліції області Олексій Ніколаєв довів до відома особового складу завдання у рамках профілактичних заходів. Також до поліцейських і представників громадськості звернувся секретар міської ради Андрій Табалов та наголосив на продовженні співпраці поліції та громади у питаннях підтримання правопорядку в обласному центрі, повідомляє Сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Протягом вихідних патрулі слідкували за порядком у центральній частині міста та на території спальних мікрорайонів, на набережній річки Інгул, територіях прилеглих до торгівельних закладів, скверах, парках та інших місцях масового перебування та відпочинку громадян.

Особлива увага приділялася профілактиці порушень громадської безпеки та вчиненню майнових злочинів, недопущенню вживання алкоголю у громадських місцях як дорослими, так і неповнолітніми особами.

Спільними патрулями, окрім нагляду, з жителями та гостями міста проводилася роз'яснювальна робота щодо дотримання правопорядку.

Працівники поліції висловлюють подяку громадянам, які долучилися до таких профілактичних заходів.

Фото Сектор комунікації поліції

0    293     18.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!