Новини

на попередню сторiнку

Погода вихідні і вівторок 18 червня

Погода вихідні і вівторок 18 червня

На ці дні очікується така погода

В Олександрії ясна погода спостерігатиметься протягом усього дня. Без опадів.

Температура повітря вдень +19…+30, вночі +19…+29. 

Атмосферний тиск становитиме 750-752 мм рт.ст. 

Вітер північний від 0.6 до 3.9 м/с.

Народний прогноз погоди:  15 червня відзначається день святителя Никифора, сповідника, патріарха Константинопольського. Погоду в цей день нашим пращурам прогнозувало сонце: якщо воно ввечері не сяде в хмари, то наступний день буде хороший; якщо сяде в хмари, то негожий і похмурий.

У неділю 16 червня

В Олександрії ясна погода очікується вранці та ввечері, а вдень небо можуть затягнути хмари, проте ненадовго. Без опадів.

Температура повітря вдень +25…+30, вночі +20…+25. 

Атмосферний тиск становитиме 749-750 мм рт.ст. 

Вітер північний від 1.6 до 2.9 м/с.

Народний прогноз погоди: 16 червня вшановується пам'ять мученика Лук'яна. У народі цей день називали Лука Вітренник, оскільки вітер у цей день був головним персонажем. На Луку найбільше боялись північно-східного вітру, який нібито приносить з собою безперервні дощі, шкідливі при дозріванні жита. Наші пращури уважно слідкували за напрямком вітру: з північної сторони - буде день ясний; прохолодний вітер - може бути дощ з градом; з півдня чи заходу - до негоди; з південного заходу - негода надовго.


У понеділок увесь день в Олександрії небо буде ясним, й хмари не затьмарять його до кінця дня. Без опадів..

Температура повітря вдень +23…+29, вночі +19…+25. 

Атмосферний тиск становитиме 749 - 750 мм рт.ст. 

Вітер північний до 2,2 - 3,7 м/с.

Народний прогноз погоди: У цей день вшановується пам'ять святителя Митрофана Константинопольського. На Митрофана наші пращури слідкували за вечірньою зорею: червона зоря - на вітер; світла і жовта - на дощ. У цей час зацвітають пізні сорти горобини, яблунь.


У вівторок хмари, що з'являться на небі в Олександрії вранці, протримаються майже увесь день, та лише ввечері погода проясниться. Без опадів.

Температура повітря вдень +25…+29, вночі +19…+26. 

Атмосферний тиск становитиме 751 - 752 мм рт.ст. 

Вітер північний до 1,7 - 3,6 м/с.

Народний прогноз погоди:  18 червня відзначається день священномученика Дорофія, єпископа Тірського. У народі говорили: "День Дорофія - ранок вечора мудріше". Якщо в цей день сонце парить і тиша в повітрі, можна готуватись до грози. З Дорофія розпочинаються найкоротші ночі - "горобині".


Фото"Pixabay"

Джерело"Синоптик"

0    546     14.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!