Новини

на попередню сторiнку

Два претенденти з Кропивницького: Горбунов та Поляков мають намір йти на вибори до Верховної ради

Два претенденти з Кропивницького: Горбунов та Поляков мають намір йти на вибори до Верховної ради

Два претенденти з Кропивницького: Горбунов та Поляков мають намір йти на вибори до Верховної ради, повідомляють «Олександрійські новини».

Кропивницький народний депутат Олександр Горбунов від партії «Народний фронт» повідомив, що вдруге балотуватиметься до Верховної Ради. Проте цього разу самовисуванцем, а не у складі «Народного фронту», рейтинг якого за даними соціологів коливається на рівні кількох відсотків. Як ідеться в дописі народного обранця на його сторінці у Фейсбуці, учора, 13 червня, він відніс до Центральної виборчої комісії документи на реєстрацію його кандидатом у нардепи по 99-му виборчому округу, пишуть «Без купюр».

Про намір балотуватися по цьому ж виборчому округу заявив кропивничанин Костянтин Поляков, який свого часу був виконуючим обов’язки виконавчого комітету Кіровоградської обласної організації партії «УДАР», а також служив у зоні АТО в складі 79-ї аеромобільної окремої бригади. На службі отримав поранення під час обстрілу позицій української армії проросійськими сепаратистами. Поляков написав, що збирає кошти на реєстраційний внесок та підкреслив, що це є ознакою його незалежності як кандидата, зазначають на сайті.

Фото з сайту «Без купюр»


0    311     14.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!