Новини

на попередню сторiнку

Через незбудовану амбулаторію, олександрійська лікарня відмовилась від придбання авто за 500 тисяч гривень

Через незбудовану амбулаторію, олександрійська лікарня відмовилась від придбання авто за 500 тисяч гривень

Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії" на Кіровоградщині, відмовилось від придбання за 500 тисяч гривень повнопривідного авто для лікарів, повідомляють «Олександрійські новини».

Рішення про скасування відкритих торгів оголосив тендерний комітет. На засіданні тендерного комітету, що відбувся сьогодні, 13 червня, було повідомлено, що оскільки амбулаторія в селищі Пантаївці, яке належить до Олександрійської міської ради не збудована амбулаторія, то придбання поки що є не актуальним.

«Голова тендерного комітету повідомив про необхідність відмінити процедуру закупівлі у відповідності до 1 статті 31 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме через відсутність подальшої потреби у закупівлі, так як кошти на оплату вказаної закупiвлi будуть доступнi лише в жовтнi мiсяцi 2019 року. Крiм того, згідно наказу Мiнiстерства регiонального розвитку, будiвництва та житлово-комунального господарства України вiд 30 травня 2019 року зi змінами, закупiвля автомобiля передбачалась для медичних працiвникiв сiльської лiкарської амбулаторiї за адресою: вулиці Миру, 13. Пантаївки, котра на сьогоднішній момент ще не побудована», - зазначено у протоколі засідання комітету.

Нагадаємо, що 8 червня тендерний комітет оголосив про закупівлю за півмільйона гривень авто для лікарів амбулаторії у селищі Пантаївка Олександрійської міської ради.

Фото з архіву


0    596     13.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!