Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині отримають авто для перевезення осіб з інвалідністю малі міста та ОТГ

На Кіровоградщині отримають авто для перевезення осіб з інвалідністю малі міста та ОТГ

На Кіровоградщині отримають авто для перевезення осіб з інвалідністю малі міста та ОТГ, повідомляють «Олександрійські новини».

Асоціація Міст України у співпраці з Урядом та Мінсоцполітики знайшли можливість внести зміни у Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату – повідомляє Кіровоградське РВ АМУ.

Відповідно до внесених змін малі міста з чисельністю населення до 50 тисяч осіб мають можливість отримати від Уряду спеціально обладнані автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

Умовами забезпечення спеціально обладнаними автомобілями є:

  • проживання не менше ніж 25 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів;
  • функціонування служби з перевезення, або наявність рішення про утворення її в поточному році;
  • наявність документів, що підтверджують затвердження видатків на поточний рік для фінансування служби з перевезення;
  • меморандум щодо роботи служби з перевезення, укладений між виконавчими органами рад та громадськими об'єднаннями, ініціативними групами осіб з інвалідністю та батьками дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Примітно, що заявки на придбання спецавтівок будуть розглядати у порядку черговості їх надходження. Докладніше умови фінансування та їх змінами можна завантажити за посиланням.

Нагадуємо, раніше спеціальні автомобілі могли отримати виключно міста районного значення та об’єднані територіальні громади (окрім ОТГ, які утворились з центром в місті обласного значення).


0    447     13.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!