Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині у Пенсійному фонді можна отримати довідку особистого відвідування

На Кіровоградщині у Пенсійному фонді можна отримати довідку особистого відвідування

На Кіровоградщині у Пенсійному фонді можна отримати довідку особистого відвідування, повідомляють «Олександрійські новини».

Кожен мешканець Кіровоградщини може отримати довідки від Пенсійного фонду України без особистого відвідування сервісних центрів за умови реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua), інформує Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Н. СІМОНЯН

Як зареєструватися?

1. За допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП), який можна отримати в акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК). Це можна зробити в органах Державної фіскальної служби Кіровоградської області. Реєстрація на Веб-порталі осіб, які мають електронне пенсійне посвідчення, яке одночасно є платіжною банківською карткою, здійснюється автоматично.

2. За допомогою логіну та паролю, які можна отримати при зверненні в будь-який сервісний центр з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Які саме довідки можна отримати в електронному вигляді?

  • Пенсіонери можуть отримати довідки про доходи.
  • Працюючі громадяни – ОК-5, ОК-7 та Додаток 9.
  • Страхувальник (роботодавець) може отримати інформацію за допомогою ЕЦП про осіб, які перебувають з ним у трудових відносинах, замовити Додаток 9 та отримати його за 5 хвилин від імені Юридичної особи.

Довідки, сформовані в електронному вигляді, дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання електронних послуг, посольствах та консульських установах, для пред’явлення в банківських установах, органах фіскальної служби, територіальних органах міграційної служби тощо.


0    513     13.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!