Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії рятувальники провели перевірку житлового будинку по проспекту Соборний

В Олександрії рятувальники провели перевірку житлового будинку по проспекту Соборний

На Кіровоградщині у місті Олександрії рятувальники провели перевірку житлового будинку по проспекту Соборний, повідомляють «Олександрійські новини».

Рятувальники виконують доручення Прем’єр-міністра України, метою якого є забезпечення безпеки мешканців житлових будинків. Управління ДСНС продовжує перевірку житлових будинків підвищеної поверховості, розташованих на території області, інформує прес-служба Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

Наразі інспекторами у сфері пожежної та техногенної безпеки здійснено перевірку житлового будинку, розташованого по проспекту Соборному, 122, міста Олександрія.

Під час проведення заходу державного контролю особлива увага зверталася на відповідність вимогам пожежної безпеки евакуаційних шляхів і виходів, наявність та технічний стан систем протипожежного захисту, електричних мереж, облицювання зовнішніх стін будинку, утримання технічних приміщень, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання.

За результатами проведеної перевірки до керівництва ОСББ «Алеут» доведено інформацію про стан пожежної безпеки вказаного житлового будинку, зазначає прес-служба У ДСНС в області.

Фото прес-служби У ДСНС0    508     13.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!