Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії поліція провела оперативно-профілактичне відпрацювання міста (фото)

В Олександрії поліція провела оперативно-профілактичне відпрацювання міста (фото)

В Олександрії поліція провела оперативно-профілактичне відпрацювання міста, повідомляють «Олександрійські новини».

Під час заходів здійснювалась охорона публічного порядку на території міста. Здійснювалась перевірка дотримання дозвільної системи. Проводились заходи по виявленню та попередженню продажу дітям алкогольних та тютюнових виробів, виявлення осіб, які доводять дітей до стану сп’яніння, а також батьки яких не виконують належним чином батьківських обов’язків. Перевіряли режим роботи розважальних закладів, який погодженого рішенням виконавчого комітету Олександрійської міської ради. Здійснювали перевірку дотримання виконання обмежень особами до яких застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту та особами які перебувають під адміністративним наглядом, а також встановлення місцезнаходження осіб, які розшукуються відділом поліції за скоєння злочинів, інформують на сторінці фейсбук Олександрійський відділ поліції.

Під час проведених заходів перевірено 5 магазинів на предмет продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів. За результатами перевірок було складено 2 адміністративні протоколи за частиною 2 статті 156 Кодекс України про адміністративні правопорушення та виявлено порушення режиму роботи погодженого рішенням виконавчого комітету Олександрійської міської ради у 3 розважальних закладах міста. За виявленими порушеннями буде проведено відповідну перевірку.

Разом з тим, було складено 29 протоколів за порушення адміністративного законодавства та встановлено 1 особу за скоєння кримінального правопорушення.

Фото зі сторінки фейсбук Олександрійський відділ поліції.
0    434     12.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!