Новини

на попередню сторiнку

Стали відомі нові подробиці «Ретрозльоту «Олександрія»

Стали відомі нові подробиці «Ретрозльоту «Олександрія»

На Кіровоградщині у місті Олександрії 22-23 червня ретроклуб «Олександрія» проводитиме у нашому місті четвертий Всеукраїнський фестиваль історичної техніки «Ретрозліт «Олександрія», повідомляють «Олександрійські новини».

Захід організовано за підтримки міської ради та адміністрації футбольного клубу «Олександрія».Фестиваль проходить під егідою Автомобільної федерації України (FAU), зазначають на сайті міської ради.

У ретрозльоті візьмуть участь понад 100 одиниць старовинних автомобілів і мотоциклів. В рамках фестивалю пройде рідкісне змагання – класичне ралі на ретроавтомобілях, яке стане IV етапом Кубка України, нарівні зі стартами в Києві, Львові та Кам’янці-Подільському. Боротьба за кубок залучить до Олександрії ще більше унікальних машин, причому з числа кращих, які перебувають у високих технічних кондиціях і автентичному стані. Ретроавтомобілі глядачі побачать не лише в статичній експозиції, а й в русі, додають на сайті.

Цього року олександрійці очікують в гості найбільш шанованих членів ретротовариства України – власників музеїв і приватних колекцій, реставраторів із різних регіонів з унікальними експонатами. Вже отримано підтвердження про участь автомобілів і мотоциклів з Києва, Запоріжжя, Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Зеленодольська, Черкас, Смілої, Олександрії, Знам’янки та Кропивницького.

Урочисте нагородження переможців ралі та лауреатів фестивалю відбудеться в неділю 23 червня о 17:00 годині.

Минулого року в ретрозльоті взяли участь понад 130 одиниць раритетної техніки.

Фото з архіву «Олександрійських новин»
0    802     11.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!