Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відділ поліції поповниться 4 новими працівниками (фото)

В Олександрії відділ поліції поповниться 4 новими працівниками (фото)

На Кіровоградщині у місті Олександрії відділ поліції поповниться 4 новими працівниками, повідомляють «Олександрійські новини».

Під час засідання поліцейської комісії, що відбулося сьогодні, 10 червня, в Головному управлінні Національної поліції у Кіровоградській області, було визначено переможців серед кандидатів на вакантні посади, інформують в управлінні кадрового забезпечення поліції Кіровоградської області.

Загалом із 42 претендентів успішно пройшли співбесіду з членами комісії 36 громадян, які після завершення навчання, розпочнуть службу безпосередньо у відділах та відділеннях поліції на місцях. Із них 15 на посадах середнього складу та 21 – на посадах молодшого складу поліції, зазначають в управлінні кадрів.

Так, Кропивницький відділ поліції поповниться 4 новими дільничними, а Олександрійський відділ та Олександрійське районне відділення – по одному.

Також Олександрійське відділення поповниться у секторі реагування патрульної поліції одним працівником, ізолятор тимчасового утримання поповняться трьома новими поліцейськими. Розпочне службу слідчий. Поповняться поліцейськими ряди конвойної служби, зазначають у поліції.

0    514     11.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!