Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські дівчата взяли участь у всеукраїнському фестивалі дітей з інвалідністю (фото)

Олександрійські дівчата взяли участь у всеукраїнському фестивалі дітей з інвалідністю (фото)

Талановиті олександрійки з громадської організації "Серце матері" продемонстрували свої творчі здібності на конкурсі для особливих дітей. П'ятий ювілейний щорічний всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту на краси «Казкові мрії» для дітей та молоді з інвалідністю відбувся 3 червня у Києві, повідомляють «Олександрійських новин».

Участь олександрійських дівчат у фестивалі "Казкові мрії" була ініціативою заступник голови громадського об’єднання "Серце матері" та викладача недільної школи Оксани Сичової. "Я випадково побачила у фейсбуці об'яву про фестиваль для діток з особливими потребами "Казкові мрії". Я зателефонувала, і нам сказали, що для участі необхідно передати свої дані і записи пісень. Ми зробили записи з дівчатами і одразу відправили. Через тиждень нам надійшла відповідь, що наші дві дівчинки пройшли" - розповіла журналістам "Олександрійських новин" Оксана Сичова.

Від організації "Серце матері" на всеукраїнському конкурсі Олександрію представляли Емілія Дудкіна і Катя Кулішова. Дівчата демонстрували свій співочий талант. 

До організації поїздки олександрійських дівчат до Києва залучили багатьох волонтерів. Серед них основну допомогли надали волонтери з Ісландії (YMCA ICELAND). Також допомагали матеріально батьки ГО "Серце матері" та Вікторія Олещенко, яка зажди намагається підтримувати особливих дітей.

Мета фестивалю - підтримка та розвиток творчих здібностей дітей з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх подальшому творчому зростанню, соціалізація дітей з інвалідністю. З іншого боку - привернути увагу громадськості до проблем дітей, які мають інвалідність.

На конкурсі-фестивалі діти співали, танцювали, навіть дивували акробатичними номерами, чим викликали одночасно захват і подив.

У святі взяло участь 70 учасників з різними вадами у стану здоров’я. Взагалі було зареєстровано понад 500 дітей, які брали участь у дійстві.

Наші дівчата на фестивалі отримали безліч вражень та нових відкриттів. "Була одна дівчина, яка танцювала, не зважаючи на те, що вона в інвалідному візку. Це було дуже гарно. Коли я побачила, як вона танцює, моє уявлення про танець змінилося повністю. Я завжди була впевнена, що танцювати можна тільки якщо можеш ходити, але ця дівчина показала, як це робиться на візку, і це було не менш красиво" - поділилася враженнями учасниця фестивалю Катя Кулішова.

На згадку про участь у фестивалі у Емілії та Каті залишилися дипломи, медалі та подарунки.

Фото Оксани Сичової


0    462     10.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!