Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії, громадянам які голосуватимуть не за місцем реєстрації, видається одноразове посвідчення

В Олександрії, громадянам які голосуватимуть не за місцем реєстрації, видається одноразове посвідчення

В Олександрії, громадянам які голосуватимуть не за місцем реєстрації, видається одноразове посвідчення, повідомляють «Олександрійські новини».

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Законодавство України дає можливість виборцям голосувати не за місцем реєстрації, а за місцем перебування, зазначивши мотивовану підставу лише в заяві, тому, що з 29 травня законодавством скасовано документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси, інформують у міській раді.

Мотивована підстава тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця відповідно до примірного зразка у такій формі “за сімейними обставинами”, “у зв’язку з відрядженням”, “у зв’язку з виробничою необхідністю”, “за місцем навчання”, “за місцем фактичного проживання”, у зв’язку з відпусткою”, “у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням”, тощо.

Для цього виборцям необхідно не пізніше, ніж за п’ять днів до дня голосування – тобто до 15 липня включно, звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців Олександрійської міської ради та подати заяву.

До заяви додається лише копія паспорта з пред’явленням оригіналу.

Такі ж умови і для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території АРК та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях.

Про тимчасову зміну місця голосування виборцю видається посвідчення, яке діє ОДНОРАЗОВО.

Чекаємо на вас у відділі ведення Державного реєстру виборців Олександрійської міської ради щодня з понеділка по четвер з 8 до 16 години 30 хвилин, в п’ятницю з 8 до 15 години 30 хвилин перерва з 12 до 12 години 45 хвилин, за адресою: місто Олександрія, проспект Соборний 59, 4-поверх кабінет 403, телефон 7-38-89.

З 8 червня відділ працює додатково щосуботи з 9 до 13 години, у липні — без вихідних.


0    340     06.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!