Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцю, підозрюваного у вбивстві дружини, відхилили апеляційну скаргу

Олександрійцю, підозрюваного у вбивстві дружини, відхилили апеляційну скаргу

На Кіровоградщині, жителю Олександрії підозрюваного у вбивстві дружини відхилили апеляційну скаргу, повідомляють «Олександрійські новини».

Колегією суддів Кропивницького апеляційного суду відхилено апеляційну скаргу сторони захисту чоловіка, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України, інформує прес-служба суду.

За версією слідства, чоловік підозрюється у вбивстві власної дружини, про зникнення якої сам повідомив у поліцію напередодні новорічних свят.

Сторона захисту оскаржувала хвалу районного суду, якою підозрюваному продовжено дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою в межах строку досудового розслідування. Підозрюваний та його захисник просили суд обрати відносно нього міру запобіжного заходу, не пов’язану з триманням під вартою.

Прокурор просив апеляційну скаргу залишити без задоволення, а ухвалу слідчого судді – без змін, посилаючись на обґрунтованість підозри та вказуючи, що підозрюваний частково визнав вину, однак поведінка підозрюваного у перші години після вчинення злочину вказує на намагання приховати сліди та обставини злочину, - зазначають у прес-службі.

Раніше, ухвалою районного суду від 15 березня 2019 року у кримінальному провадженні призначено стаціонарну судово-психолого-психіатричну експертизу для встановлення осудності підозрюваного, однак на даний час експертиза не проведена.

За результатами розгляду апеляційний суд постановив:

Апеляційну скаргу сторони захисту залишити без задоволення.

Ухвалу слідчого судді – без змін.

Таким чином, підозрюваний утримуватиметься під вартою до  28 червня 2019 року.

З повним текстом ухвали від 5 червня 2019 року можливо ознайомитися після його виготовлення та внесення у ЄДРСР за єдиним унікальним номером №398/4831/18.

Довідково: частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України — вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що прокуратура наполягає на арешті підозрюваного у вбивстві власної дружини в Олександрії

0    735     06.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!