Новини

на попередню сторiнку

Олександрійських журналістів нагородили ветерани Антитерористичної операції

Олександрійських журналістів нагородили ветерани Антитерористичної операції

Олександрійських журналістів нагородили грамотою громадської спілки «Захисники України – Олександрійщини» міста Олександрії Кіровоградської обалсті. Ця нагорода є від ветеранів Антитерористичної операції. Представник спілки вручив нагороду сьогодні, в офісі редакції сайту «Олександрійські новини», філії ТРК «Вітер» та газети «Городской курьер/Міський кур’єр».

У тексті грамоти зазначено: «ГО «Захисники України – Олександрійщини» висловлює Вам найщиріші вітання з нагоди професійного свята журналістики. Ваша повсякденна, наполеглива  праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту. Нехай  і надалі ваше відкрите  і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров'я на довгі-предовгі літа».

Ми щиро вдячні за привітання, яке є найдорожчим для нас і найголовнішим визнанням роботи саме від захисників нашої Батьківщини. Щиро дякуємо також всім, хто надіслав привітання та поздоровлення із професійним святом!


0    624     06.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!