Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині з 11 червня вводяться нові тарифи у поїздах приміського сполучення

На Кіровоградщині з 11 червня вводяться нові тарифи у поїздах приміського сполучення

На Кіровоградщині з 11 червня вводяться нові тарифи у поїздах приміського сполучення, повідомляють «Олександрійські новини».

Для приведення тарифів у поїздах приміського сполучення до єдиного рівня по регіональній філії «Одеська залізниця» найближчим часом буде підвищено вартість проїзду пасажирів, інформує прес-центр регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця".

Тарифи буде збільшено відповідно до існуючих у середньому на 15,2% по території виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень» у «Знам’янська дирекція залізничних перевезень» у межах Кіровоградської області з 11 червня 2019 року.

Після підвищення тарифів, вартість повного квитка у приміському сполученні на території залізничних перевезень встановлена від 11 гривень на перших 5 км до 50 гривень на 320 км залежно від дальності поїздки.

Проїзд для дітей віком від 6 до 14 років, як і раніше, становитиме 75% від вартості повного квитка. Студенти користуватимуться 50% пільгою згідно з чинним законодавством.

16 категорій громадян, відповідно до нормативно-правових актів України користуються правом безоплатного проїзду. Основними пільговиками залишаються пенсіонери, особи із інвалідністю, сироти, учасники бойових дій та ін.

Вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні за новими тарифами погоджена з облдержадміністрацією Кіровоградської області і визначається залежно від відстані згідно з Правилами перевезень пасажирів.

Основними причинами перегляду тарифів є систематичне зростання цін на енергоносії, подорожчання матеріалів та низький рівень компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні.


0    564     05.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!