Новини

на попередню сторiнку

ПриватБанк влітку надає 100 гривень кешбеку за перекази на Mastercard

ПриватБанк влітку надає 100 гривень кешбеку за перекази на Mastercard

ПриватБанк влітку надає 100 гривень кешбеку за перекази на Mastercard, повідомляють «Олександрійські новини».

Влітку клієнти ПриватБанку зможуть отримати гарантований кешбек у розмірі 100 грн за отримання або надіслання міжнародних грошових переказів за допомогою карток Mastercard. Щоб отримувати доплати до переказів, потрібно зареєструватися в акції, отримати або відправити міжнародний переказ на суму від 50 євро та використовувати картку Mastercard для оплати товарів і послуг. Оплатити потрібно карткою не менше 5 разів на суму від 50 гривень, інформують у прес-службі ПриватБанку у Кіровоградській області.

У програмі кешбеку беруть участь усі види термінових грошових переказів, які можна отримати та надіслати через ПриватБанк: SWIFT, Western Union, RIA, MoneyGram, PrivatMoney, Intel Express, «Хазрі», MEEST, Welsend, GMT, STB Union, Worldcom Finance, Albercom Ltd.

Також отримати кешбек зможуть одержувачі платежів від міжнародних партнерів, серед яких TransferGo, Payoneer, TransferWise, Paxum та інші партнери та учасники системи PrivatMoney.

Раніше «Олександрійські новини» розповідали про те, що ПриватБанк та Payoneer запустили в Україні цілодобовий онлайн-сервіс зарахування платежів.

Інфографіка прес-служби ПриватБанку у Кіровоградській області.


0    404     04.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!