Новини

на попередню сторiнку

У Приютівській громаді вперше відзначили день захисту дітей

У Приютівській громаді вперше відзначили день захисту дітей

У Приютівській громаді відзначили день захисту дітей, повідомляють журналісти «Олександрійських новин».

Близько двохсот школярів з усієї громади з’їхалося до Приютівки на свято. Організували його на новому спортивному майданчику, у бібліотеці і тамтешній школі. 

«Я хочу, щоб ви всі відпочили, я хочу, щоб ви всі отримали враження, і з задоволенням першого вересня прийшли до школи і поділилися всіми своїми враженнями» - побажав дітлахам Андрій Коломійцев, голова Приютівської громади 

«Десять майстер-класів, де кожен може знайти себе, починаючи від нашої малечі і ляльковго театру, закінчуючи спортивними змаганнями. Також буде лялька-мотанка, петриківський розпис, буде караоке, буде полька-ойра, це такий флешмоб діти будуть навчатися. Також буде локація журналістів, це діти будуть ходить по всіх локаціях, брати інтервю, і потім все це буде викладено в інтернет» - додає Ірина Чемерис, заступник голови Приютівськї громади.

На святі дітей пригощали морозивом. Малювали хною на руках та обличчі. А також провели конкурс на найкраще селфі. За активну участь на локаціях школярі отримали символічні квіти і наприкінці утворили із них різнокольорову мапу Приютівської громади. 
0    415     03.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!