Новини

на попередню сторiнку

У Новій Празі частину школи реконструювали під дитячий садочок (фото)

У Новій Празі частину школи реконструювали під дитячий садочок (фото)

На Кіровоградщині у Новій Празі в Олександрійському районі після реконструкції частини школи відкрили дитячий садочок, повідомляють «Олександрійські новини».

Реконструкцію школи і, власне, будівництво у ній садочка, розпочали у ще 2017 році. Генеральним підрядником виступило ТОВ «КАМЕЛОТ-3000». Будівельники провели у всьому приміщенні значний об’єм робіт. Змонтовано новий сучасний дах для школи. Для дитсадка збудовано окремий вхід, переплановано та замінено всі вікна на першому поверсі, замінено внутрішні мережі опалення. Також було капітально відремонтована кухня та їдальня для школярів, влаштовано 2 дитячих ігрових майданчика, проведено благоустрій території, змонтовано зовнішні електричні мережі та каналізаційні мережі, побудовано локальні очисні споруди, частково виконана огорожа території, - інформують на сайті Кіровоградської обласної районної державної адміністрації.

Для сучасного облаштування дитячого садочка за кошти освітньої субвенції у сумі 670600 гривень було придбано комп’ютерне обладнання, меблі, ліжка, матраци, кухонне та медичне обладнання, іграшки, тощо, зазначають на сайті.

Фото з сайту Кіровоградської ОДА
0    358     03.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!