Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині спостерігається масовий літ метеликів чортополохівки

На Кіровоградщині спостерігається масовий літ метеликів чортополохівки

На Кіровоградщині спостерігається масовий літ метеликів чортополохівки, повідомляють «Олександрійські новини»

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за результатами проведених обстежень повідомляє про масовий літ метеликів, в тому числі й чортополохівки, яйцекладку та відродження гусениць в посівах сої, інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Найкращі умови для розвитку більшості видів метеликів складаються за наявності квітучої рослинності та теплої помірно вологої погоди, що підвищує плідність та чисельність гусениць. Знищення бур'янів, особливо квітучих нектароносів, погіршує умови живлення метеликів. Розпушування міжрядь просапних культур, зокрема з присипанням зони рядка, під час відкладання яєць, виплодження гусениць і їх заляльковування значно обмежують кількість комах, зазначають у Держпродспоживслужбі.

За появи осередків гусениць (ЕПШ 1-3 гусениці на м²) посіви захищають рекомендованими для культур інсектицидами, дозволеними до використання «Переліком пестицидів та агрохімікатів, дозволених для використання в Україні» з дотриманням регламентів застосування пестицидів, техніки безпеки та санітарних норм при роботі з пестицидами, додають фахівці.

Щоб мінімізувати негативні наслідки від шкідників необхідно тримати на постійному контролі фітосанітарний стан полів та вчасно реагувати на його погіршення.

За консультацією звертайтеся до управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби області: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, каб.310, 304, 303; тел.: (0522) 32-12-64, 32-12-21, зазначає прес-служба Держпродспоживслужби.

Фото прес-служби Держпродспоживслужби.0    503     30.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!