Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі шукають лікаря ветеринарної медицини з зарплатою 8000 гривень

В Олександрійському районі шукають лікаря ветеринарної медицини з зарплатою 8000 гривень

Роботодавці області потребують 13 фахівців ветеринарної медицини за такими посадами: начальник (директор, завідувач та ін.) лікарні (клініки) ветеринарної медицини, фельдшер ветеринарної медицини та лікар ветеринарної медицини, інформує відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Своїм працівникам лікувальні заклади області готові платити від 4200 до 8000 гривень.

Серед районів, у яких потрібні ці фахівці – Долинський, Знам’янський, Кропивницький, Олександрійський та Петрівський райони Кіровоградської області.


Посада

Завдання та обов'язки

Заробітна плата

Долинська райдержлікарня ветмедицини

лікар ветеринарної медицини

Лікування тварин різних категорій, надання ін'єкцій та щеплень

4 200

ТДВ «Колос» (Знам’янський район)

лікар ветеринарної медицини

Проведення ветеринарно-санітарного контролю забою тварин. Профілактика та лікування свиней. На співбесіду звертатись до відділу кадрів підприємства

7000

фельдшер ветеринарної медицини

Фельдшер ветеринарної медицини свинокомплексу. Здійснює заходи щодо профілактики, діагностики та ліквідації інфекційних захворювань тварин. Контроль за ветеринарно-гігієнічним станом у тваринницьких приміщеннях. На співбесіду звертатись до відділу кадрів підприємства

6000

ФОП Матвєєва Ніна Михайлівна (Знам’янський район)

лікар ветеринарної медицини


Ферма по вирощуванню свиней та овець у с. Сокольники. Профілактика та лікування тварин.  Для співбесіди звертатися за телефонами 7-21-29; 0997068751 з 8.00 до 17 год. та за адресою: с. Петрове,  вул. Молодіжна, 8/1

5100


ФОП Куземчак Геннадій Васильович (Кропивницький район)

лікар ветеринарної медицини

Працювати у ветеринарному кабінеті «Айболіт-кг» (вул. Зінченка, 7). Прийом тварин, надання допомоги, проведення операцій, продаж ветеринарних препаратів. Робочий день з 9 до 18, вихідні дні за графіком. Без вимог до стажу роботи. Про зустріч домовлятись за телефоном: 066-976-19-98

6000

Кіровоградська регіональна державна лабораторія державної служби України з питань безпечності харчових продуктів

лікар ветеринарної медицини

(2 вакансії)


Ветсанексперт. Працювати у м. Знам'янка. Проводити відбір проб продукції для органолептичних, фізико-хімічних, біохімічних, бактеріоскопічних, радіологічних, паразитологічних та інших досліджень; огляд та ветеринарну експертизу м'яса, інших продуктів забою сільськогосподарських та промислових тварин; радіологічний контроль продукції тваринного і рослинного походження (для овочевого ринку); ветеринарно-санітарну експертизу тваринних та рослинних жирів, грибів, ягід, овочів, фруктів, солінь, борошна.

5 759

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

лікар ветеринарної медицини

(3 вакансії)

Лікар ветеринарної медицини відділу державного контролю Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини. Брати участь у здійсненні державного нагляду за тваринами, харчовими продуктами, іншими об'єктами санітарних заходів. Стаж роботи за спеціальністю від 3 років. Бажано досвід роботи в органах державної влади. Знання ПК. За наявності достатнього фонду оплати праці — надбавка за складність та напруженість у роботі та премія у відсотках до посадового окладу.

4 361

ТОВ «Колос» (Олександрійський район)

лікар ветеринарної медицини


Своєчасно складати звіти тваринництва, проводити ветеринарно-санітарну експертизу тварин. Повинен знати фізіологію тварин, проводити діагностику хвороб та профілактику лікування.

Вартість проїзду відшкодовується роботодавцем. Добиратися маршруткою Бам-Косівка.

8000

Петрівська районна державна лікарня ветеринарної медицини

Начальник (директор, завідувач та ін.) лікарні (клініки) ветеринарної медицини

Керівництво діяльністю лікарні ветеринарної медицини, здійснення контролю за роботою служби ветеринарної медицини, дільниць, пунктів, господарств району. Контроль та організація виконання ветеринарних заходів, щодо профілактики, діагностики, лікування та ліквідації інфекційних хвороб тварин.

6 259,50

лікар ветеринарної медицини

Проведення профілактичних та оздоровчих заходів, ведення обліку та збереження біопрепаратів, медикаментів, дезінфікуючих речовин та їх видача.

4 381,65


Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

0    451     30.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!