Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські діти отримають на оздоровлення 2,4 мільйона гривень

Олександрійські діти отримають на оздоровлення 2,4 мільйона гривень

Олександрійські діти отримають на оздоровлення 2,4 мільйона гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Цього року на оздоровчу кампанію для олександрійських дітей заплановано використати 2,4 мільйона гривень, у тому числі, з міського бюджету – 2,1 мільйона гривень, що на 400 тисяч більше, ніж минулого року, зазначають у міській раді.

На ці гроші планують придбати путівки до стаціонарних оздоровчих закладів для дітей пільгових категорій і дітей працівників бюджетних установ, а також організовані пришкільні табори.

На оздоровлення пільгових категорій з міського бюджету виділено 800 тисяч гривень для придбання путівок до табору «Дружба» і табору «Сонячний» у селищі Лазурне, Херсонська області. 

На базі загальноосвітніх навчальних закладів із 3 по 21 червня працюватимуть 16 пришкільних таборів відпочинку, у яких своє дозвілля проведуть понад 1900 учнів.

Під час табірної зміни діти матимуть змогу відвідати бібліотеки, музеї, військову та пожежну частини, побувати з екскурсіями у парках та в інших містах. Для школярів проводитимуться оздоровчі, фізкультурні і спортивні заходи.

Особлива увага приділяється організації мовних таборів. Зокрема, в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 – спеціалізована школа» та НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» працюватимуть табори, де діти спілкуватимуться іноземною мовою. В інших школах буде створено мовні загони.

Для кожного учасника пришкільного табору відпочинку буде організоване обов’язкове дворазове харчування. Діти пільгових категорій харчуватимуться безкоштовно за рахунок міського бюджету, зазначають у міській раді.

Фото "Pixabay"
0    246     29.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!