Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії затверджено Програму покращення умов обслуговування платників податків

В Олександрії затверджено Програму покращення умов обслуговування платників податків

На Кіровоградщині в місті Олександрії затверджено Програму покращення умов обслуговування платників податків повідомляють «Олександрійські новини».

Рішенням Олександрійської міської ради від 10 травня 2019 року №733 затверджено Програму покращення умов обслуговування платників податків міста Олександрії та збільшення надходжень до Державного та місцевого бюджетів на 2019 – 2021 роки, інформує Яна Нечипоренко, начальник Олександрійської Державної податкової інспекції Олександрійського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області.

Ініціатором і розробником програми є Головне управління ДФС у Кіровоградській області. Головне завдання Олександрійського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області – максимальне наповнення бюджетів всіх рівнів шляхом застосування ефективних методів адміністрування податкових платежів, спрямованих на запобігання ухилення від сплати податків та мінімізації податкових зобов’язань.

Програма діятиме в напрямку створення комфортних умов для платників податків, забезпечення зворотного зв’язку щодо якості обслуговування платників, а також підвищення рівня добровільної сплати податків. Зокрема, мова йде про покращення якості послуг, що надаються платникам податків під час розсилки податкових повідомлень про сплату таких місцевих податків, як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та земельний податок, проведення широкої масово-роз'яснювальної роботи щодо необхідності своєчасної сплати податків і зборів до бюджетів всіх рівнів.

Таким чином, основною метою Програми є забезпечення максимального поповнення в 2019-2021 роках місцевого бюджету міста Олександрії за рахунок добровільної сплати податкових зобов’язань з місцевих податків і зборів.

Виконання Програми дозволить досягти стабільного забезпечення надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів, в тому числі і місцевого; покращення адміністрування податків і зборів, оперативного контролю за сплатою місцевих податків, у тому числі шляхом упередження росту податкового боргу та кількості боржників, зазначає начальник ОДПІ.

Під час виконання Програми протягом 2019-2021 років передбачається залучити з місцевого бюджету 200 тисяч гривень.

Фінансове забезпечення заходів здійснюватиметься у межах видатків, передбачених в місцевому бюджеті на відповідний рік.


0    324     27.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!