Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі провели військово-патріотичну гру «Сокіл» (фото)

В Олександрійському районі провели військово-патріотичну гру «Сокіл» (фото)

На Кіровоградщині в Олександрійському районі провели військово-патріотичну гру «Сокіл», повідомляють «Олександрійські новини».

На базі Головківського навчально виховного комплексу, на території Головківської сільської громади відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), учасниками якого стали 18 роїв із закладів освіти з різних куточків Олександрійщини, інформують на сайті Олексндрійської районної державної адміністрації.

За підсумками пройдених етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") перемогу здобув рій "Попельнастівські степові орли" Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце - рій "Степові лицарі" Куколівського НВК, ІІІ місце - рій "Козацький передзвін" Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Переможці були нагороджені грамотами відділу освіти за участь у грі та сертифікатами. З позитивними незабутніми враженнями від гостинної головківської землі, зі шквалом вируючих емоцій, із грандіозними планами на майбутні перемоги учасники змагань повернулись до домівок, зазначають на сайті.

Фото з сайту Олександрійської РДА

0    378     27.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!