Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський відеоблогер порівняв міський бюджет із мішком з картоплею

Олександрійський відеоблогер порівняв міський бюджет із мішком з картоплею

У новому випуску відеоблогу «У п’ятницю» бюджет міста Олександрії Кіровоградської області порівняли із мішком з картоплею. «Треба призначити людину яка буде раціонально, розумно керувати нашим мішком з картоплею», - говорить автор блогу, журналіст Віктор Голобородько.

У черговому випуску мова йде про те, що інформаційне протистояння міської влади із вчителями, заяви про необхідність скорочення шкіл, вчителів чи збільшення учнів у класах, призводить до того, що треба пояснити який у нас бюджет, а не «маніпулювати економікою».

«мене так навчали в університеті, де багато говорили про те, що економіка не тільки складається із цифр, але й з простої логіки. Тому її можна пояснити простими прикладами.

Цю технологію моїх вчителів я і використав. Насправді все дуже просто - мішок картоплі – це як наш бюджет міський, куди по «картоплинці» ми всі збираємо ресурси. І якщо ті, хто управляє цим бюджетом не вміють, чи не можуть це робити, то вони мені нагадують сім’ю, де немає справжнього господаря. Такі хазяї кричать «Help», кидаються у сторони, волають про допомогу, хоча самі винні, що у них залишилась одна картоплина на дні мішка і та пророща. 

Таким «господарям» довіряти бюджет і навіть мішок з картоплею не варто», - вважає автор програми-блогу.

Це вже сьомий випуск блогу журналіста і редактора місцевого видання «Городской курьер/Міський кур’єр» Віктор Голобородька.


Попередні розповіді були про різні актуальні теми, які обговорюються жителями міста.

0    1032     17.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!