Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині обмежать рух вантажівок з 1 червня

На Кіровоградщині обмежать рух вантажівок з 1 червня

На Кіровоградщині обмежать рух вантажівок з 1 червня, повідомляють «Олександрійські новини».

На дорогах Кіровоградщини будуть введені в дію сезонні обмеження руху у зв’язку з підвищенням температури повітря. Обмеження вводяться для великовагового автотранспорту в денний час, зазначають на сайті Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Високі температури викликають перегрівання асфальтобетонного покриття за рахунок акумулювання сонячної енергії, яку поглинає темна поверхня дороги. Воно має більш високу температуру, ніж температура повітря приблизно на 10-15°. Відповідно, асфальтове покриття стає менш стійким до руйнацій і більш вразливим до навантажень, нагадують на сайті.

З метою збереження існуючої автодорожньої мережі від передчасних руйнувань та недопущення утворення деформацій покриття з 10.00 до 22.00 при температурі повітря вище 28° С на території Кіровоградської області з 1 червня будуть введені тимчасові обмеження руху великовагового автотранспорту (загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн).

Відстій великовагового автотранспорту на період спекотної погоди здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, в тому числі біля об’єктів сервісу.

Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби, які здійснюють пасажирські перевезення, перевезення вантажів, що швидко псуються, та вантажів, які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

Перелік майданчиків відстою можна переглянути за посиланням.


0    381     17.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!