Новини

на попередню сторiнку

До Національної збірної України по футболу запросили голкіпера та польових гравців з ФК «Олександрії» (фото)

До Національної збірної України по футболу запросили голкіпера та польових гравців з ФК «Олександрії» (фото)

Головний тренер Національної збірної України Андрій Шевченко запросив на збір головної та молодіжної (U-21) команд футболістів ФК «Олександрія», які захищають честь міста Олександрії та Кіровоградської області, повідомляють «Олександрійські новини».

Новину оприлюднив сайт футбольного клубу «Олександрія» із посиланням на прес-секретаря національної збірної України Олександра Гливинського.

До списку потенційних гравців збірної України включили голкіпера Олега Білика та захисника Кирила Прокопчука і півзахисника Богдана Литвяка.

За інформацією клубу, кожен із гравців має певний досвід участі у змаганнях. Наприклад, Кирило Прокопчук, починаючи з 2015 виступає в ФК «Олександрія»  U-19. У сезоні 2016-2017 років здобув разом із командою срібні медалі чемпіонату U-19. Богдан Литвяк, з 2015 року знаходиться в розташуванні ФК «Олександрія». Срібний призер чемпіонату U-19 в сезоні 2016-2017 років. Голкіпер Олег Білик - вихованець академії «Скала» з міста Стрий.

За посиланням також можна переглянути календар ігор основної та молодіжних збірних України до червня цього року включно.Фото - скріншоти з сайту ФК "Олександрія"

0    727     16.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!