Новини

на попередню сторiнку

Режисер звернувся до жителів Олександрії із пропозицією доторкнутися до театрального мистецтва «вживу» (відео, тізер)

Режисер звернувся до жителів Олександрії із пропозицією доторкнутися до театрального мистецтва «вживу» (відео, тізер)

Театральний режисер, відомий діяч культури в Кіровоградській області Олександр Барвінський звернувся до жителів Олександрії із пропозицією хоча б один раз у житті спробувати прийти у театр і зрозуміти, чому від цього можна отримати справжню душевну насолоду. Звернення режисера пролунало під час запису чергового випуску телевізійної щотижневої програми «Олександрія - сьогодні», повідомляють «Олександрійські новини».

«У цьому інтерв’ю, яке буде в ефірі телерадіокомпанії «Вітер» сьогодні, о 20.15, ми спілкувались із Олександром Барвінським про те що таке взагалі театр, як він розвивається сьогодні і що потрібно, щоб захопити увагу глядача за часів переваг мультимедійних проектів- телебачення, інтернету, соціальних мереж. Він запропонував наприкінці всім, хто має упереджене ставлення до театрального мистецтва спробувати хоча б раз у житті прийти на театральну виставу і зрозуміти чому це вічне мистецтво і чому до нього як кажуть треба доторкнутися «вживу», - розповів автор програми журналіст Віктор Голобородько.


«Взагалі дуже цікава розмова була. Ми говорили про гумор, про незвичайні ситуації в які потрапляють у житті актори, як весела вдача допомагає жити, виживати у складних ситуаціях. Цікавий момент про те ,чому молоде подружжя Барвінських залишилось у місті, хоча Олександр Якович народився дуже далеко від Олександрії. Дуже жива і справді яскрава розповідь із цікавою людиною. Сподіваюсь наше спілкування додасть снаги тим, хто робить перші кроки у мистецтві і тим, хто просто має бажання дізнатись більше про театр», -розказав подробиці програми журналіст.


0    592     16.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!