Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії День вишиванки відзначають масовими флеш-мобами і одиничними акціями (відео, фото)

В Олександрії День вишиванки відзначають масовими флеш-мобами і одиничними акціями (відео, фото)

В Олександрії Кіровоградської області, День вишиванки відзначають масовими флеш-мобами і одиничними акціями, в тому числі за участі відомих особистостей, повідомляють «Олександрійські новини».

Серед жителів міста та району, які долучились до Дня вишиванки – співробітники  Олександрійського районного будинку культури. «Патріотична акція "Вдягни вишиванку, зроби подарунок Україні!". Районний будинок культури разом з Україною!!!», - зазначено у дописі в Фейсбук із фото.


«Любі браття і сестри вітаю Вас з цим чудовим святом вишиванки. Слава Україні!», - написав Сергій Яровий, благочинний Олександрії та району ПЦУ з міста Києва, де він зараз навчається у духовній академії.


Волонтер і активіст Євгенія Мороз написала у Фейсбук: «А як ви сьогодні йдете на роботу? — в святковому настрої. #ЯлюблюСвоюРоботу #я_у_вишиванці. Вітаю всіх з днем вишивки)».


Масовий флеш-моб влаштували традиційно в Олександрійській районній державний адміністрації. Відеозамальовку можна переглянути нижче.


Також до флеш-мобу додались відомі посадовці і депутати міськради. Серед тих хто поставив фото із вишиванкою і привітав із цим днем єднання всіх, хто додає себе до української культури і традицій, ми помітили Віталія Кошеленка, начальника Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, депутата міськради Миколу Острівного, 

Напередодні Дня вишиванки у бібліотеці Олександрійського коледжу культури і мистецтв, розгорнуто тематичну експозицію і проведено відеоурок.

0    861     16.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!