Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії льодову арену пропонуватимуть для державно-приватного партнерства (проект, фото)

В Олександрії льодову арену пропонуватимуть для державно-приватного партнерства (проект, фото)

В Олександрії льодову арену пропонуватимуть збудувати у рамках виконання закону про державно-приватне партнерство, повідомляють «Олександрійські новини».

Відповідний проект рішення опубліковано для публічного обговорення. Проект вцілому передбачається назвати «Будівництво льодової арени для проведення масових катань на ковзанах, тренувань та участі в спортивних змаганнях фігурних та хокейних секцій».

Обґрунтуванням ухвалення відповідного проекту рішення міської ради є рішення виконавчого комітету та висновки профільних комісій.

В Україні збудовано більше двох десятків різноманітних критих ковзанок, які іноді називають «аренами», наприклад ковзанка «світанок» у селі Ковалівка або Богуслав. Остання льодова арена, яка була збудована в Україні – «Льодограй» у Київській області. Вона є публічним проектом компанії М.С.Л., що є оператором державних лотерей в Україні. За офіційною інформацією ця будова коштувала компанії близько 3 мільйонів доларів. Крім того, компанія «М.С.Л.» взяла на себе зобов’язання протягом 10 років забезпечувати функціонування «Льодограю», тобто фінансувати його утримання. Як повідомляє офіційний сайт «Льодограю», з 1 квітня 2019 року розмір поточного членського внеску складає 500 гривень на місяць, які будуть «скеровані на оплату праці тренерського складу та часткову оплату оренди льодового майданчику для проведення тренувань з фігурного катання на ковзанах та хокею з шайбою».

Більшість новобудов-арен також пов’язана із великими фінансовими компаніями або бізнесом.

У тексті проекту рішення поки що не зазначено на кого зорієнтовано проект і говориться лише про створення комісії, що мала б визначитись з цього питання.
0    721     15.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!