Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відзначать День вишиванки флешмобом і акцією перед місцевою адміністрацією (фото, відео)

В Олександрії відзначать День вишиванки флешмобом і акцією перед місцевою адміністрацією (фото, відео)

В Олександрії Кіровоградської області відзначать День вишиванки флешмобом у центральній районній бібліотеці і акцією перед місцевою районною державною адміністрацією, повідомляють «Олександрійські новини».

Для тих хто планує долучитись до флешмобу районної книгозбірні, можна підійти до ЦРБ об 11.00, за адресою: вулиця Шевченка, 66, біля площі Кошового.

Також у цей день, за інформацією відділу культури Олександрійської районної державної адміністрації, різноманітні заходи будуть відбуватись у різних населених пунктах Олександрійщини, зокрема у бібліотечних закладах Нової Праги, бібліотеці-філії Бандурівки, 

Планується, що традиційне зібрання всіх співробітників Олександрійської районної державної адміністрації у вишиванках теж відбудеться зранку. Працівники адміністрації сфотографуються перед приміщенням РДА і долучаться до загальноукраїнських заходів з відзначення Дня вишиванки.

Нагадаємо, що День вишиванки за відомою версією, запропонували відзначати студенти факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Свято набуло великого розголосу і з сутдентського флешмобу перетворилось у неофіційний день пошанування українських національних традицій, автентики.

У 2015 році відбулась волонтерська акція "Подаруй вишиванку захиснику", яка набула світових масштабів. В ній взяло участь не менше півсотні країн. Вишиванки передали бійцям Антитерористичної операції.

Сьогодні, День вишиванки традиційно відзначають в Олександрії, зокрема фото-флешмоб організовують співробітники Олександрійської РДА та інших закладів і установ району і міста.Фото 2018 року: фотофлешмоб перед Олександрійською РДА.

0    1133     15.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!