Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому в дитячу лікарню подарували обладнання на 2 мільйона гривень

У Кропивницькому в дитячу лікарню подарували обладнання на 2 мільйона гривень

Апарат призначений для дітей різних вікових категорії

У Кропивницькому в дитячу лікарню подарували обладнання на 2 мільйона гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

14 травня, Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!», заснований ПриватБанком, подарував КНП «Обласна клінічна дитяча лікарня Кіровоградської обласної ради» наркозну станцію Leon вартістю 1 789 040 гривень, інформують на сайті Центральноукраїнського бюро новин.

Це апарат експертного класу, саме така апаратура має бути у лікарнях третього рівня. Cучасний наркозно-дихальний апарат дозволяє проводити анестезію дітям усіх вікових категорій – від новонароджених до підлітків. Він дозволяє проводити анестезію на більш якісному рівні, застосовувати інгаляційну анестезію, анестезію севораном, що без апаратів такого рівня зробити неможливо. Крім того, цей апарат дозволяє лікарям більш якісно контролювати перебіг введення анестезії, якість штучної вентиляції легень, коригувати якість анестезії і ШВЛ, своєчасно реагувати на зміни стану дитини при проведенні загального знеболювання, зазаначають на сайті CBN.

Благодійний фонд “Допомагати просто”, що створений за ініціативи клієнтів та співробітників ПриватБанку, за вісім років діяльності надав допомогу більше ніж на 100 мільйона гривень. На Кіровоградщині за останні три роки ця допомога склала більше 3 мільйонів гривень. 

Зpобити благодійний внесок можна на сайті благодійного фонду, в системі електpонних платежів Пpиват24 або в будь-якому банкоматі чи терміналі самообслуговування ПpиватБанку по всій кpаїні. Інформацію про кожне зарахування та подальше використання коштів можна побачити на сайті www.blago.privatbank.ua.

Фото з сайту CBN
0    289     15.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!