Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії у міській раді аудитори виявили порушень на 1,4 мільйона гривень

В Олександрії у міській раді аудитори виявили порушень на 1,4 мільйона гривень

В Олександрії у міській раді аудитори виявили порушень на 1,4 мільйона гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області в Управлінні праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради під час проведення ревізії за період з січня 2015 року по грудень 2018 року  виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 1421,4 тисяч гривень, інформують на офіційному сайті Державної аудиторської служби України.

Встановлено випадки зайвої оплати за фактично ненадані послуги з газопостачання на загальну суму 541 тисячу гривень через неповернення до бюджету підприємством-надавачем послуг газопостачання невикористаних сум субсидій за опалювальний період 2015-2016 років.

Окрім того, через надання громадянами недостовірних даних про свої доходи та придбані транспортні засоби, а також за наявності в них заборгованості за комунальні послуги зайво виплачено субсидій на суму 880,4 тисяч гривень.

Завдяки вжитим заходам кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму понад 1,2 мільйона гривень.

Матеріали ревізії передано до прокуратури Кіровоградської області.

Ааудитори Кіровоградщини протягом січня - квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 5,8 мільйона гривень, - нагадують у прес-службі.


0    416     13.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!