Новини

на попередню сторiнку

Погода на вихідні дні і понеділок 13 травня

Погода на вихідні дні і понеділок 13 травня

У суботу в Олександрії увесь день протримається хмарна погода. Удень піде дрібний дощ, який може посилитися ближче до вечора.

Температура повітря вдень +8…+15, вночі +9…+14. 

Атмосферний тиск становитиме 749-752 мм рт.ст. 

Вітер південний від 1.3 до 2.6 м/с.

Народний прогноз погоди: Цей день пов'язаний з початком збору березового соку, яким поїли хворих. Також поправити здоров'я допомагав теплий (південний) вітер, характерний для цього дня. У давнину спостерігали за погодою вночі: якщо вона була теплою, а небо було зоряним, значить буде хороший врожай.  


У неділю в Олександрії в день хмар на небі не буде тільки вночі, а з ранку й до самого вечора буде зберігатися похмура погода. Удень піде дощ, проте ближче до вечора він повинен стихнути.

Температура повітря вдень +14…+17, вночі +10…+14. 

Атмосферний тиск становитиме 753-755 мм рт.ст. 

Вітер східний від 1.5 до 2.2 м/с.

Народний прогноз погоди: Це день пам'яті дев'яти мучеників Кизичеських. Мученики вважаються в народі як тлумачі сновидінь і захисники від віспи. 12 травня практикувався такий звичай: якщо опівдні вийти на дорогу і підставити обличчя теплому вітру, то "здоров'я прибавиться на цілий рік". Наші пращури помітили, що ясний схід сонця у цей день обіцяє хороше літо.


У понеділок в Олександрії хмарна погода буде триматися до самого вечора. Дощ розпочнеться з самого ранку та ближче до вечора він повинен припинитися.

Температура повітря вдень +14…+19, вночі +13…+15. 

Атмосферний тиск становитиме 754 - 755 мм рт.ст. 

Вітер північний до 1,5 – 2,5 м/с.

Народний прогноз погоди: 13 травня відзначається день пам'яті апостола Якова Заведієва. Наші пращури спостерігали за вечором і ніччю на Якова: теплий вечір і зоряна ніч пророкували грозове і тепле урожайне літо. На погоже літо вказував і ясний схід сонця.


Фото"Pixabay"


Джерело"Синоптик"


0    553     10.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!