Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії підприємство товариства сліпих отримає пільги з оподаткування

В Олександрії підприємство товариства сліпих отримає пільги з оподаткування

На Кіровоградщині в місті Олександрії підприємство Українського товариства сліпих отримає пільги з оподаткування, повідомляють «Олександрійські новини».

Таке рішення сьогодні, 8 травня, прийнято на засіданні Ради з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю при облдержадміністрації, інформують на офіційному сайті Кіровоградської обласної адміністрації.

За результатами розгляду документів, члени Ради одноголосно прийняли рішення про надання підприємству пільги оподаткування, зокрема на період з 1 липня 2019 по 30 червня 2020 стосовно пільги на майно та прибуток та з 1 липня – 31 грудня 2019 року стосовно податку на додану вартість, зазначають в облдержадміністрації.

Своє рішення Рада мотивувала тим, що підприємство спеціалізується на виготовленні промислової продукції і товарів широкого вжитку: паперових серветок, електрокотушок, блоків живлення, ремонті трансформаторів та струмоприймачів. На даний момент підприємство працює на обладнанні, зношеність якого складає 53%, тому має потребу в оновленні матеріально-технічної бази. Ліквідність продукції має нестабільний характер, тому платоспроможність дозволяє забезпечити мінімальні потреби. На підприємстві працює 46 фахівців, у тому числі 24 осіб з інвалідністю, заробітна плата яких складає 5817 гривень (4620 гривень у осіб з інвалідністю).


0    383     08.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!