Новини

на попередню сторiнку

У Приютівській ОТГ у День пам’яті вручили відзнаки Президента, командувача ЗСУ та нагрудні знаки ветеранам (фото, відео)

У Приютівській ОТГ у День пам’яті вручили відзнаки Президента, командувача ЗСУ та нагрудні знаки ветеранам (фото, відео)

Учасникам Антитерористичної операції у Приютівській об’єднаній громаді Кіровоградської області, вручили нагрудні знаки учасників бойових дій і ветерана війни, відзнаки Президента України за участь в АТО та заохочувальні відзнаки від командувача Збройних сил України, повідомляють «Олександрійські новини».

Нагородження відбулось на урочистих заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення у центрі громади — селищі Приютівка. Андрій Коломійцев, голова Приютівської громади розповів про те як намагається допомогти ветеранам-захисникам місцева влада. «Не могли не згадати усіх, хто приймав участь у Другій Світовій війні, хто сьогодні приймає участь у захисті нашої держави на Сході України. В громаді діють відповідні програми підтримки. Безпосередні учасники Другої Світової війни відповідно до програми, яка прийнята у Приютівській об'єднаній громаді, отримали грошову премію».

Мітинг відбувся у центрі селища біля обеліску загиблим героям Другої світової війни. Зібрались школярі, учасники бойових дій та місцеві жителі, студенти Олександрійського коледжу культури та мистецтв.

Під час заходу найперше вшанували жителів громади, які загинули у всіх війнах у різні роки. Олександр Балабуха, військовий комісар Олександрійського військкомату зазначив, що сьогодні цей пам’ятний день має особливе значення для захисників Батьківщини. «Ми схиляємо голову перед пам'яттю тих, хто ціною свого життя приніс нам мир і надію. Але з початком російської агресії слово «війна» набула для українців особливого значення. І завдання сучасників зберегти і вибороти той мир, який принесли ветерани Другої Світової».

Ветеранів та учасників Другої світової, на мітингу було одиниці. У Приютівській громаді їх залишилося не більше десяти.

Школярі подарували квіти матері Дениса Хрієнка, який загинув у неоголошеній війні на Сході України. Пам'ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання. Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника героям. 0    898     08.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!