Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії проводитимуть поточний ремонт скверу Юрія Кравченка за 115 тисяч гривень

В Олександрії проводитимуть поточний ремонт скверу Юрія Кравченка за 115 тисяч гривень

На Кіровоградщині в місті Олександрія проводитимуть поточний ремонт скверу Юрія Кравченка, що розміщується біля міського Палацу урочистих подій за 115 тисяч гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Замовником послуг стало Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради

Про це можна дізнатися із результатів електронної закупівлі на сайті публічних закупівель "Прозорро".

Закупівля відбувалась за неконкурентною процедурою «звіт про укладений договір». Очікувана вартість закупівель складала 114 689,58 гривень. В торгах взяв участь один постачальник, який і став переможцем.

Кінцева вартість послуг - 114 689,58 гривень. Конкретно на яку мету витрачатимуться кошти замовником не зазначено, оскільки самого договору на сайт не завантажено. Строк надання послуг з 7 травня по 31 грудня 2019 року.

8 травня опубліковано інформацію про намір укласти договір. Постачальником визнано підприємця Обертаса Андрія Івановича. Договір укладено 8 травня.

Підприємець за інформацією Clarity Project - бази даних і системи аналітики публічних закупівель ProZorro - має досвід участі у 13 публічних закупівлях. З цих закупівель у 13 випадках він здобув перемогу на загальну суму 1 960 951.73 грн. У 12 закупівлях один і той самий замовник - управління ЖКГ, а в одній - комунальне підприємство "Благоустрій". В більшості випадків мова йде про упорядкування території площ, вулиць, зокрема бульвару Космонатва Попова, площі Героїв Чорнобиля.

Варто зазначити, що у 2019 році закупівлі із таким самим призначенням, з'являлись і раніше. Таким чином практично всі закупівлі мають приблизно одне і те саме призначення, а сума впевнено не перевищує обумовлений законом мінімум, після якого необхідно проводити торги, або інші конкурентні закупівлі. 

Скріншот GoogleMaps

0    828     08.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!