Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії юніори школи фінансової грамотності презентували 11 проектів стартапів (фото)

В Олександрії юніори школи фінансової грамотності презентували 11 проектів стартапів (фото)

В Олександрії на Кіровоградщині, юніори школи фінансової грамотності презентували 11 проектів стартапів. Діти є юніорами Бізнес-Школи ЮніорБанку і вже мають певний досвід у використанні власних грошей і плануванні майбутньої справи, повідомляють «Олександрійські новини».

Ці проекти були не тільки фантазіями дітей на тему як заробляти гроші у майбутньому, але й мали бути обґрунтованими ідеями, які мали прості розрахунки. Серед проектів – ідея облаштувати сервісні послуги чи унціальні пропозиції, які не матимуть конкуренції на ринку.

«11 юніорів успішно захистили власні стартапи та отримали дипломи. Кожен проект гідний не лише втілення в життя, але й справжнього визнання. От кого не вразить, наприклад, авто, яке рухається у просторі за допомогою магнітних полів? Чи футбольне поле, матч на якому не спинить навіть землетрус! За задумом юного винахідника, його побудують на спеціальній захисній "подушці"», - повідомила про подробиці презентації проектів Анжела Дзінзюра, очільник прес-служби ПриватБанку у Кіровоградській області.

Заняття із олександрійськими дітьми у бізнес-школі проводила тренер Олена Гаврилюк, керівник напрямку індивідуального VIP – обслуговування Кіровоградської філії державного банку.

Головна тематика занять - фінансова грамотність. «Ми націлюємо дітей на те, щоб вони були досвідченими користувачами фінансових послуг. Розповідаємо їм як втілювати їх ідеї, їх стартапи у життя, щоб вони самостійно могли прорахувати доцільність їх реалізації. І головне – вони послідовно виконують завдання, привчаючи себе до фінансової дисципліни, розумного використання коштів.»

Всього проведено 8 уроків із справжніми домашніми завданнями та виконанням практичних дій юніорами.Фото Анжели Дзінзюри

0    644     08.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!