Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині мігрант офіційно не побрався з українкою і через це був депортован

На Кіровоградщині мігрант офіційно не побрався з українкою і через це був депортован

На Кіровоградщині мігрант офіційно не побрався з громадянкою України і через це був депортован, повідомляють «Олександрійські новини».

59-річний громадянин Російської Федерації можливістю узаконення свого проживання так і не скористався. Чоловік у 2017 році прибув до Кіровоградщини для укладання шлюбу та проживання однією сім'єю з місцевою жителькою. Однак, офіційно вони не побрались, а за час проживання в Україні іноземець так не і подбав про узаконення свого проживання, інформують в Управлінні Державної міграційної служби у Кіровоградській області.

Працівники Новоукраїнського районного сектору УДМС в області у 2018 році притягнули громадянина РФ до адміністративної відповідальності та прийняли рішення про примусове повернення, яке він у встановлений термін не виконав.

Районний суд задовольнив адміністративний позов про примусове видворення. Реалізували рішення працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС та відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Головного Управління Національної поліції. Чоловіка доставили до пункту пропуску "Велика Писарівка", що на Сумщині, для перетину державного кордону з Росією, зазначають у міграційній службі.

Фото УДМС у Кіровоградській області0    475     08.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!