Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії в один день поліція зафіксувала декілька випадків побиття

В Олександрії в один день поліція зафіксувала декілька випадків побиття

На Кіровоградщині в Олександрії в один день поліція зафіксувала декілька випадків побиття мешканців міста, повідомляють «Олександрійські новини».

«Олександрійським відділом поліції було зафіксовано факт отримання тілесних ушкоджень 42 річним олександрійцем в одному із домоволодінь у Перемозькому мікрорайоні. Про це повідомив поліції сам потерпілий», - розповіла  Олена Переверзєва, представник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції.

«На місце події виїхала слідча оперативна група. В ході з'ясування обставин злочину було встановлено, що тілесні ушкодження потерпілому наніс 50-річний олександрієць. Наразі, Олександрійським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України. Триває слідство» - зазначила О. Переверзєва.

«Того ж дня до чергової частини відділку надійшло повідомлення про побиття невідомими особами 25-річного жителя міста Байдаківського мікрорайону. Наразі хлопець знаходиться на лікуванні в лікарні. На місце події виїхала слідча оперативна група. В скоєнні даного злочину біло викрито 23-річного жителя міста. По даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України. Триває слідство» - додають у поліції.

Нагадаємо, що відповідна стаття Кримінального кодексу України передбачає відповідальність за нанесення умисного легкого тілесного ушкодження, яке карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 200 годин, або виправними роботами на строк до 1 року.

Фото "Pixabay"

0    910     08.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!