Новини

на попередню сторiнку

Обов’язковий техогляд приватних авто в Україні незабром відновлять (текст документу)

Обов’язковий техогляд приватних авто в Україні незабром відновлять (текст документу)

Обов’язковий техогляд приватних авто знову відновлять, повідомляють «Олександрійські новини».

У Міністерстві інфраструктури України в рамках виконання угоди про Асоціацію з ЄС запропонували з 2022 року відновити обов’язковий техогляд приватних автомобілів. Відповідний проект закону був опублікований на сайті міністерства.

Зазначається, що документ передбачає перший техогляд приватних автомобілів через чотири роки після першої реєстрації з подальшим його проходженням кожні два роки. Повний текст документу можна прочитати тут.

До 1 січня 2022 року перевірка автомобілів на придатність до експлуатації буде проводитися тільки у випадку реєстрації або перереєстрації, зміни власника, зміни систем або їх складових, що впливають на безпеку дорожнього руху, або виїзду за кордон до 1 січня 2022 року – добровільно, а з 1 січня 2022 року – в обов’язковому порядку.

Для таксі та комерційних автомобілів законопроект передбачає щорічне проведення техогляду, починаючи з моменту першої реєстрації.

Передбачається, що контроль за дотриманням зазначених вимог на вулично-дорожній мережі буде здійснювати Національна поліція.

Він також передбачає збільшення штрафу за несвоєчасне проходження техогляду з 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

0    2395     08.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!