Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому працює криптоферма, яка утримує 17 сходинку серед майнінг-ферм світу (фото)

У Кропивницькому працює криптоферма, яка утримує 17 сходинку серед майнінг-ферм світу (фото)

У Кропивницькому працює криптоферма, яка утримує 17 сходинку серед майнінг-ферм світу. Розташована вона у колишній їдальні відомого підприємства «Друкмаш». Це підприємство у часи СРСР, виготовляло електричні друкарські машинки «Ятрань», а потім припинило виробництво. Нині, за інформацією відомого сервісу оцінки участі у ринку криптовалют etherscan.io, фірма обіймає 0,69% крипторинку світу, повідомляють «Олександрійські новини».

Журналісти відомого бізнес-видання Ліга, провели власне розслідування про діяльність компанії і оприлюднили розмову з одним із учасників бізнес-проекту Mining Express. За твердженням одного із учасників проекту, компанія створена одним із японських бізнесменів і працює дійсно із певною закритістю для сторонніх, через побоювання економічного і технологічного шпіонажу.

Експерти, яких опитали журналісти Ліги, нічого не чули про проект і сумніваються у його реальності. Разом із тим інше джерело зазначає, що у ньому вже задіяно 150 тисяч приватних інвесторів.

Журналісти Ліги зазначають, що про власника бізнесу та саму компанію практично нічого не відомо у відкритих джерелах.

“До Mining Express Fuziyama просував схеми One Thor и D9 Clube Ponzi”, - пише BehindMLM.com. Партнерам Mining Express платять за залучення нових партнерів, які також будуть робити грошові внески. Тобто, як вважають у виданні, це нагадує принцип піраміди», - пише tech.liga.net.
Скрінштоти з сайту etherscan.io і з фейсбук-сторінки майнінгової компаніїї.

0    730     06.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!