Новини

на попередню сторiнку

33% школярів почуваються нещасливими, але 50% школярів вважають однокласників і вчителів доброзичливими (опитування)

33% школярів почуваються нещасливими, але 50% школярів вважають однокласників і вчителів доброзичливими (опитування)

33% школярів початкової школи не почуваються щасливими, однак приблизно 50% учнів молодших класів, позитивно оцінили своє перебування в навчальному закладі, говорячи про «доброзичливість однокласників і вчителів» і відсутність фактів булінгу, повідомляють «Олександрійські новини».

Результати опитування опубліковано на порталі osvita.ua. Сайт посилається на інформацію моніторингового дослідження якості початкової освіти.

«Майже 33 % учнів не почувалися щасливими… майже 13 % мали претензії до своїх однокласників, а близько 7,5 % – до вчителів», - говорять автори дослідження, який цитує сайт.

На думку дослідників, повинні викликати певне занепокоєння свідчення випускників початкової школи щодо того, що їм кілька разів на місяць, на тиждень або й щодня в школі доводилось чути образливі слова на свою адресу (сукупно таких учнів більше половини з-поміж опитаних), стикатися з випадками своєрідної ізоляції від колективу, коли інші діти не брали їх до ігрової або якоїсь іншої групової діяльності (сукупно таких учнів теж більше 50%).

«Однак найбільше мають насторожувати відомості, відповідно до яких 15,6 % випускників початкової школи наражалися, крім психологічного насилля через слово, ще й на фізичне (стусани, штовхання, побиття) з боку однолітків чи старших учнів кілька разів на місяць, а 6,1 % і 3,7 % випускників – кілька разів на тиждень або щодня відповідно».

Фото "Pixabay"


0    287     06.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!