Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині до поліції здали 160 одиниць зброї

На Кіровоградщині до поліції здали 160 одиниць зброї

Протягом місяця жителі Кіровоградщини здали до органів поліції більше 160 одиниць зброї та близько 400 боєприпасів, повідомляють «Олександрійські новини».

У період з 1 по 30 квітня цього року на території області було проведено місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, - повідомляє, — зазначають в управлінні превентивної діяльності поліції Кіровоградщини.

Серед вилученого: 2 кулемети часів II Світової війни, незареєстрований мисливський нарізний карабін, 3 одиниці саморобної вогнепальної зброї, 26 одиниць холодної зброї та 44 незареєстровані гладкоствольні рушниці.

Крім того, громадяни передали до поліції 1 постріл до гранатомета, 3 міни, 2 гранати та 348 патронів до вогнепальної зброї, — зазначають у поліції. 

Також жителі області добровільної здали 6 мисливських нарізних карабінів, 76 гладкоствольних рушниць, 5 пристроїв для відстрілу гумових куль та 11 газових пістолетів, револьверів, які раніше їм належали, але в даний час вже непридатні для подальшого використання.

Від кримінальної відповідальності звільнено 26 осіб, а 56 одиниць зброї після проведеної перевірки, будуть зареєстровані у встановленому законом порядку, — додають в управлінні превентивної діяльності поліції Кіровоградщини.

Фото "Pixabay"


0    331     06.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!